Menu

Wzloty i upadki rudej wariatki

Ruda wariatka co kocha zwierzęta małe i duże. Marzy od 7 roku życia o zostaniu weterynarzem i aktualnie spełnia marzenia w malowniczej krainie jezior i lasów...

W niebie pierogów nie dają...

wetkawzielonymszaliku

Po pierwsze, Ruda płacze na reklamie PZU ^^ i ciągle mogłaby słuchać piosenki We Might Be Dead by Tomorrow -  Soko

Soko We Might Be Dead by Tomorrow

Po drugie, jestem mile zaskoczona,że tak wielka firma zdecydowała się na użycie w reklamie piosenki, której teledysk, jest powiem krótko, dość kontrowersyjny.

Nie potrafię wyjść z zachwytu nad pomysłem serduszek z napisem Kocham Cię, jedź ostrożnie! A już teksty: "w niebie pierogów nie dają", albo "sama kredytu nie spłacę", z jednej strony doprowadzają mnie do śmiechu a z drugiej do zastanowienia się jak wiele można stracić w jednej chwili...

Na koniec wpadłam na niesamowity cytat, z książki "Zaczekaj na mnie", którą zapisałam do długiej listy pt. do przeczytania:

"Jesteś jak dzieciak trochę, wiesz? Pójdziesz ogolić nogi, wracasz cała we krwi. Cieszysz się jak widzisz balona. Wierzysz w miłość jak nikt inny i kochasz najmocniej na świecie. Przecież Ty nie jesteś przystosowana do tego świata. Ciebie boli to ,że ktoś krzywdzi, że ktoś umiera, że są wypadki, że jest zło, ludzie są zawistni, dziwki są tanie."

J. Lynn/ Zaczekaj na mnie

Kochajcie głośno! Do przeczytania Kochani :*

Ruda

 

© Wzloty i upadki rudej wariatki
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci